Hakkımda

Ana Sayfa Hakkımda

Hakkımda

penis-büyütme

Candan Mezili Kimdir?

Dr. Candan Mezili yurtiçi ve yurtdışından birçok hastanın ameliyatını başarılı bir şekilde yapmış ve yapmaktadır. Kendisi için öncelikli olan hususlar, her zaman hastalarla doğru, karşılıklı güvene dayalı bir ilişki kurmak, detaylara önem vererek hasta beklentilerini en doğru ve gerçekçi şekilde karşılayabilmektir. Bu doğrultuda öncelikle hastanın ilk kendisine başvurduğu andan itibaren hastaların muayeneleri, ameliyat hazırlıkları, ameliyat süreçleri ve kontrolleri özenle ve titizlikle yapılmaktadır.

Dr. Candan Mezili Plastik Cerrahide birçok alanda başarılı ameliyatlar yapmaktadır. Penis büyütme ameliyatı de bu alanların başında gelir. Pek çok hasta bu ameliyatlardan sonra daha mutlu bir yaşam sürmektedir.

Penis büyütme alanında maalesef bazı cerrahlar tarafından gerçekçi olmayan vaatlerle birçok hasta yanlış yönlendirilerek ameliyat edilmektedir. Bu nedenle Dr. Candan Mezili özellikle penis büyütme ameliyatları ile ilgili hastalara doğru bilgiler vermeyi çok önemsemektedir. Bu nedenle hastalara ameliyatın sınır ve imkanlarını gerçekçi ve dürüst bir şekilde anlatmaktadır.

Ameliyatın sonuçlarını ve mekanizmasını doğru anlayan hastaların beklentilerinin genellikle çok daha gerçekçi olduğunu ve ameliyat sonrası daha mutlu olduklarını tecrübe etmiştir.

https://www.penisbuyutme.net/penis-buyutme-ameliyati/ <— hakkında detaylı bilgi için hemen tıklayın

× Whatsapp