Penis Büyütme Ameliyatı Hakkında Merak Edilenler

Ana Sayfa S.S.S.

S.S.S.

Penis Büyütme Ameliyatının Cinsel İstek Üzerine Etkisi Var mıdır?

Penis büyütme ameliyatının cinsel istek üzerine olumlu veya olumsuz etkisi yoktur. Cinsel isteği arttırmaz da azaltmaz da.  Bu ameliyattan sonra cinsel istekte azalma olmaz.

Penis Büyütme Ameliyatı Ereksiyonu Azaltır mı?

Penis büyütme ameliyatının ereksiyon üzerine ve cinsel fonksiyonlar üzerine etkisi yoktur. Ödemler geçtikten sonra ameliyat öncesindeki ereksiyon aynı şekilde gerçekleşir. Penis büyütme ameliyatı ereksiyon şeklini ve sıklığını ve süresini değiştirmez.

Penis Büyütme Ameliyatı Erken Boşalmayı Önler mi?

Ameliyatın, erken ya da geç boşalma üzerine hiçbir etkisi yoktur. Cinsel fonksiyonlar ameliyat öncesinde nasılsa ameliyattan sonra da aynı şekilde devam eder. Bunun dışında penis başı dolgusu son yıllarda erken boşalma tedavisinde daha sık kullanılmaktadır. Uygun hastalarda penis başına dolgu uygulamasının boşalma süresini uzattığı yapılan çalışmalarda gösterilmiştir. Erken boşalma bozuklukları için cinsel terapilerle ilgilenen bir psikiyatriste başvurmanız yerinde olur.

Penis Büyütme Ameliyatı Kısırlığa Neden Olur mu?

Kesinlikle olmaz. Penis büyütme ameliyatı üreme fonksiyonlarını bozmaz. Penis büyütme ameliyatında sperm üretiminin olduğu testislere dokunulmaz. Ayrıca spermlerin iletim hattı da ameliyat bölgesinden uzaktır. Bu nedenle hasar görmez.

Penis Büyütme Ameliyatı Sonucu Peniste His kaybı Olur mu?

Penis büyütme ameliyatında his kaybı olmaz. Bu ameliyatta penis hissiyatı etkilenmez, zarar görmez. Penis büyütme ameliyatının cinsel fonksiyonlar üzerine ve penis hissiyatına bir zararı yoktur.

Penis Büyütme Ameliyatından Sonra Ereksiyonda Penis Dikliği Azalır Mı?

Ciddi bir azalma olmaz. Penis fonksiyonlarını etkilemez. Eğer penisin derin asıcı bağı  serbestleştirilirse de penisin ereksiyon dikliğinde büyük bir değişim yaşanmaz .

İLETİŞİM

İletişim için aşağıdaki telefon numarasından veya whatsapp üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

0533 400 82 40

İletişime geçmek için çekinmeyin!

Talep, görüş ve önerilerinizi iletmek için bize ulaşabilirsiniz.

× Whatsapp