Penis Büyütme Ameliyatı - Penis Kalınlaştırma Ameliyatı

Penis Büyütme Ameliyatı - Penis Kalınlaştırma Ameliyatı

Ana Sayfa Penis Büyütme Ameliyatından Sonra Oluşan Şekil Bozukluklarının Düzeltilmesi

Penis Büyütme Ameliyatından Sonra Oluşan Şekil Bozukluklarının Düzeltilmesi

Penis Büyütme Ameliyatından Sonra Oluşan Şekil Bozukluklarının Düzeltilmesi

Penis büyütme ameliyatları günümüzde giderek daha sık yapılan ve komplikasyonların nadir görüldüğü güvenli bir ameliyattır. Ancak penis büyütme ameliyatı da diğer ameliyatlar gibi özenli şekilde yapılmazsa ve iyi planlanmazsa peniste şekil bozuklukları ve deformitelere neden olabilir. Bu nedenle bu ameliyatların doğru planlanması ve özenli bir şekilde yapılması çok önemlidir.

Penis Büyütme Ameliyatından Sonra Oluşan Şekil Bozukluklarının Düzeltilmesi

Penis büyütme ameliyatları özenli yapılmadığında ya da bazı komplikasyonlar geliştiğinde peniste şekil bozuklukları meydana gelebilir. Bu şekil bozuklukları özellikle ameliyattan sonraki 1-1.5 aylık süreçte ödem geriledikten sonra ortaya çıkar. Bu şekil bozuklukları ve problemler şunlardır:
Peniste yukarıya dönme, penis sırtında kamburluk, gömülü penis benzeri görünümler ortaya çıkabilir. Penis gövdesinin eşit kalınlaşmaması ve buna bağlı düzensizlikler, yara izlerinin belirgin ve kötü olmasıdır.

Penis büyütme ameliyatından sonra oluşan şekil bozuklukları ve düzensizlikler maalesef hastalarda ciddi hayal kırıklığı ve üzüntü yaratır. Sonuçta penis büyütme hayali ile olunan bir ameliyattan sonra hiç beklenmeyen bir durumun ortaya çıkması son derece sarsıcıdır. İyi haber ise, bu durumun düzeltilebilir bir problem olmasıdır. Bu problemler cerrahi müdahale ile büyük oranda düzeltilebilir ve normal penis şekline ulaşılabilir.

Düzeltme Ameliyatı Ne Zaman Yapılmalıdır?

Düzeltme ameliyatlarının zamanlaması plastik cerrahide her zaman çok önemlidir. İşlemin başarısı için yara iyileşmesi sürecinin tamamlanması gerekir. Daha önce penis büyütme ameliyatı olmuş ancak şekil bozukluğu meydana gelmiş penislerde ameliyat sonrasında yoğun ödem vardır. Bu ödem gerilemeden düzeltme ameliyatını yapmak son derece yanlıştır ve peniste uzamış ödem bozukluğuna yol açabilir.
Bu nedenlerle düzeltme ameliyatının yapılabilmesi için ilk ameliyattan sonra peniste oluşan ödemlerin gerilemiş olması gerekir. Bu süre en az 5-6 aydır.

Düzeltme Ameliyatının Başarı Oranı Nedir?

Düzeltme ameliyatı ehil ellerde uygulandığında başarı oranı son derece yüksektir. Bazı durumlarda bu düzeltme ameliyatları tek ameliyatla tamamlanırken bazen ikinci ancak genellikle daha az kapsamlı ek bir ameliyata ihtiyaç duyulabilir. Bu durumun belirlenmesi için muayene olmanız gerekmektedir.

Ameliyat sonrası erken iyileşme süreci 1 haftadır. Ameliyat sonrası ağrılı değildir. 4-5 günde işe dönülebilir.10-15 gün arasında ameliyat bölgesinde ödem görülebilir. Genellikle alınacak dikiş yoktur, kendiliğinden eriyen dikişler kullanılır. Cinsel aktivitelere 3 hafta bitiminde başlanabilir.

Penis büyütme ameliyatı oldunuz ve memnun değilseniz, çaresiz değilsiniz! Şekil bozukluğunuz ameliyatlarla düzeltilerek normal bir penis görünümüne kavuşabilirsiniz. Penis büyütme ameliyatı olduysanız ve memnun değilseniz çekinmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Siz sorun biz cevaplayalım!

  İLETİŞİM

  İletişim için aşağıdaki telefon numarasından veya whatsapp üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

  0533 400 82 40

  İletişime geçmek için çekinmeyin!

  Talep, görüş ve önerilerinizi iletmek için bize ulaşabilirsiniz.

  × Whatsapp