Penis Büyütme Ameliyatı İstanbul

Penis Büyütme Ameliyatı İstanbul

Penis Büyütme; Erkeklerin özellikle doktora gitmekten çekindikleri bir konu olan penis büyütme ameliyatı ile alakalı olarak kendinizi çok rahat hissederek sorular yöneltebileceğiniz, özel ve devlet hastaneleri çeşitli tedavi yöntemleri uyguluyor.

Erkeklerin, bir uzmana danışmaktan ziyade kulaktan dolma bilgilerle hareket etmeleri, tıp camiası tarafından kesinlikle olumlu karşılanmıyor. Asla doktor muayenesi olmadan hareket edilmemesi gereken durumların başında gelen penis büyültme çabaları, kesinlikle bir hastane ortamında gerçekleştirilmesi gereken bir işlemdir.

Penis Büyütme İşlemi

Penis gibi önemli bir organınız ile alakalı bir işlemi, konunun uzmanlarına danışarak gerçekleştirmelisiniz. Kendi sağlığınızı ve de psikolojinizi yabana atmadan bir süreç geçirmek taraftarıysanız, bu işlemlerde başarısı her daim kanıtlanmış olan bir merkeze gitmelisiniz.

Bu konuda kendinizi tıbbi yöntemlere emanet ederek sonucun tadını çıkartmalısınız. Hem kendiniz için hem de partneriniz için, eğer tıbbi anlamda yapılması gereken bir işlem varsa; bu işlemi oldukça popüler bir sağlık kuruluşunda, sağlıklı bir ortamda yaptırabilirsiniz.

Ünlü ve de tanınmış birçok hastaya da yardımcı olan deneyimli kuruluşta, kendinizi yeniden doğmuş gibi hissedeceğinizden hiç kuşkunuz olmasın. Ayrıca merkezin personelleri tarafından; güler yüzlü ve de eşsiz bir hizmet alacağınıza da hiç şüphe yok.

İster kendi isteğiniz doğrultusunda, isterseniz de sağlık danışmanınız doğrultusunda penis büyültme ameliyatını gerçekleştirebileceğiniz, olağanüstü bir ekip sizleri bu kurumda bekliyor.

Penis Büyültme Hangi Durumlarda Tercih Edilir?

Penis büyütmek hangi durumlarda gerekli olan bir işlemdir? ya da penis büyütmesi zorunlu olan kişilere tanı nasıl konulabilir? gibi önemli konuları tıp merkezlerinin uzman hekimleri ile görüşebilirsiniz.

Bu tarz mahrem konularda, sizlere deneyimleri sonucunda edindikleri pratik bilgileri hızla aktaracak olan doktorlar, bahsedilen operasyonları kimlerin yaptırabileceği konusunda da size destek oluyorlar.

Sizin penis boyutunuz ile alakalı hekim görüşlerini de yine ilk muayenenizde bu profesyonel ekipte yer alan doktorlardan edinebilirsiniz. Böylece siz ve de doktorunuzun ortak kararı sonucunda bu ameliyatı geçirmeye ya da geçirmemeye karar verebilirsiniz.

Penis Büyütmek Kısırlığa Yol Açar Mı?

Penis ile alakalı ürologların ve de estetisyenlerin bir arada çalıştığı işlemlerin başında, genellikle en çok merak edilen operasyon olan; penis büyültme operasyonu geliyor. Bu operasyonla ilgili kulaktan dolma bilgilere önem vermeyiniz.

Sizlere bu konu hakkında en doğru bilgiyi işinde uzmanlaşmış olan bu sağlık ekibi verebilir. Özellikle penis büyültme işlemlerinin kısırlığa yol açıp, açmaması konusunda kafa karışıklığı yaşayan hasta ve de hasta yakınları, bu konuda içleri rahat bir şekilde kurumun doktorlarına başvurabilirler.

Ürologlar Penis Ameliyatını Öneriyor Mu?

Köklü sağlık merkezinde görev alan ürologlardan edineceğiniz bilgiler doğrultusunda, ameliyat olmaya karar verebiliyorsunuz. Farklı görüşleri aynı anda alabileceğiniz ideal sağlık kuruluşunda, doktorunuz, koyduğu teşhis ile ilgili bulunduğunuz duruma göre penis büyütmeye onayını veriyor. Akabinde ise; sizin için gerekli olan operasyonel sağlık testlerine tabi tutuluyorsunuz. Bu sürece geçebilmek için ise; bu sağlık merkezinde bulunan uzman üroloğun onay vermesi gerekiyor.

Penis Büyütme Estetiği İstanbul’da Yapılıyor mu?

Penis büyütmek hakkında en sağlıklı bilgileri elde edeceğiniz, sağlık personelleri ve de ürologları, İstanbul’da bulunan tıp merkezlerinde bulabilirsiniz.

Dolayısı ile İstanbul’ da olup da, bu konuda bir uzmana danışmak isteyen kişilerin başvuracağı ilk sağlık durağı kesinlikle burası olmalı. Bu kuruluş, kendisine duyulan güven sayesinde ayakta kalıyor ve de kendisini danışanlarını memnun etmeye adıyor.

Penis ile ilgili yapılacak olan bu işlemde estetik işlemleri de, İstanbul’da bulunan özel klinikler ya da hastanelerde her daim yapılmaktadır.

Hasta Yorumları

candan hocama gomulu penis deri gerdirme buyutme ve kalinlastirma islemi yaptirdim hicbir aci hissetmedim cok basarili gecti bir gece hastanede kaldim ve umdugumdan bam baska oldu ve inanamadim candan hocami tavsiye eder butun ekip arkadaslarina ve hocama tsk ederim beni bastan yaratti ozguvenim yasama sevinci geldi hocami hic bir zaman unutmucam

T.A

Candan hoca ile tanışmamız internet vasıtasıyla oldu 1 ay önce penis büyütme ve kalınlaştırma ameliyatı oldum kendisi ve ekibine çok ama çok teşekkür ederim yaptırmak isteyen arkadaşlara gerçekten tavsiye ederim çekinmeden bu ekibe güvenin

İ… G…

Meraba kolay gelsin Ben doc beyden cok tesekür etmek istedim gercekten cok iyi bi is yapti her sey süper cok cok selamlar

D… K…

Yaklaşık 5 ay önce ameliyat oldum Candan beyin hasta yaklaşımı ve bu konudaki tutumu çok başarılıydı keza ameliyatımda çok başarılı geçti hem normal hemde ereksiyon halinde ciddi uzama ve kalınlaşma gerçekleşti ve bu cinsel özgüvenimi ciddi anlamda olumlu etkiledi eğer penis büyütme ameliyatı olmak istiyorsanız Candan hocayı şiddetle tavsiye ediyorum.

C… T…

Pandemi sürecinde çekinerek gittiğim, ancak kibar insanların karşıladığı nezih bir klinikte öngörüşmeden sonra, yapılan operasyondan biraz detay vereceğim ama, öncelikle teşekkür ederek başlamak istiyorum. 20 gün önce penis kalınlaştırma operasyonu yapan Candan bey ve değerli ekibine.. aslında ciddi bir sorunum olmamasına rağmen (estetik takıntısı diyelim) sadece penis kalınlaştırma operasyonu yapıldı. Hastane ameliyathanesinde yaklaşık 1.5 yada 2 saat süren bir işlem, belden uyuşturuldum, operasyon sonrası 4 yada 5 saat kadar bir odada dinlendim uyuşukluğun etkisi geçtikten sonra aracımla hastaneden çıkıp evime döndüm.. 2 gün küçük tuvaleti yaparken (sonda yüzünden ) biraz yanma acısı duydum 2.günün sonunda penis sargısını çıkardım.antibiyotik ve ağrıkesicilerle bir hafta kadar dikkatli davranıp ve bol giysilerle dinlendim, 10, 15 günün sonunda ödem nerdeyse tamamen kayboldu..sonuç, gövdesi kafa kısmından ince olan penis normal görüntüye kavuştu. yani daha hacimli hale geldi ve süreç normale döndü.. şuan hiçbir şekil bozukluğu görmüyorum ve peniste herhandi bir hissizlik hissetmiyorum, yani bu operasyonun korkulacak bir yanı yok. yalnızca,tatil yada dinlenme dönemine denk getirmek gerek.. dr, birkaç gün daha cinsel pehriz önerdi..önerileri uyguluyorum ve sonuçtan memnunum.bu operasyonda emeği geçen ve rahat hissettiren ameliyat ekibine;tabiki öncelikle bu hassas işlemin heykeltraş’ı candan bey’e çok teşekkür ediyorum.saygılar..

k…. i…

Candan bey diger doktorlardan cok farkli dürüst güvenilir bi hekim dir olacakları olmayacakları dürüst bi sekilde anlatiyor ameliyat olalı nerdeyse 3 ay oldu sonuclarindan cok memnun kaldım dürüst ve güvenilir bir hekim arayişdasiniz candan bey de emin ellerdesiniz

S….. A…..

Candan bey diğerlerinden farklı gerçekçi ve herşeyi dürüst bir şekilde söylüyor ameliyat oldum ufak ağrılarım oldu bunlar çok normal... boyut ve kalınlaştırma beklentilerimin üstünde oldu hocama teşekkür ederim..

T…. V….

Candan hocam ile epeydir görüşme halindeydik benim için zor bir karardı ve ameliyat olmaya karar verdim ve ameliyat olalım 3 ay oldu hocama gerçekten çok teşekkür ederim beni büyük dertten kurtardı 🙂

Y…… C…..