Penis Büyütme Ameliyatı – Aydın

Penis Büyütme Ameliyatı - Aydın

Penis büyütme, ehil doktorlar tarafından yapılabilecek bir operasyonla mümkündür. Son yıllarda cerrahi tekniklerin gelişmesi, bu  operasyonların başarasını arttırmıştır. Bu sayede, penis büyütme ameliyat olan  hastaların da sayısında artış yaşanmaktadır.

Penis büyütme ameliyatı Aydın sık talebin olduğu illerdendir.  Penis boyunda uzama ve kalınlaşma sağlayan Bu sorunların ortadan kalkmasını sağlayan penis büyütme operasyonu, zannedilenin aksine korkulacak bir ameliyat değildir.

Penis büyütme operasyonuyla aynı anda, penis boyu uzaması ve penis gövdesinin kalınlaşması sağlanır. penis başına dolgu enjekte edilmesi ya da penis kalınlaştırma işleminin yapılması da mümkündür.

Operasyon Ne Kadar Sürmektedir?

Penis büyütme operasyonu yaklaşık 1,5-2  saat sürmektedir. Bu işlem sırasında genel anestezi kullanılmamaktadır. Bu nedenle, hastanın kendine gelmesinin ardından birkaç saat gözetim altında tutulması yeterli olmaktadır. Operasyon sonrasında genellikle hastanın hastanede yatmasına gerek kalmamaktadır. Operasyonun gerçekleştiği gün hasta evine dinlenmek üzere gönderilmektedir..

Operasyon Sonrası Süreç

Penis büyütme ameliyatının ardından 4 cm lik kibar bir iz kalmaktadır. Ancak, operasyondan operasyona göre bu durumda değişiklik olabilmektedir. Operasyonun ardından hastalara dinlenmeleri önerilmektedir. Ameliyat sonrası pek ağrılı değildir. Ağrı genellikle yağ alınan yerlerde meydana gelir. Peniste ağrı genellikle olmaz. Yağ alınan yerlerdeki hafif ağrılar, ağrı kesicilerle kontrol altına alınır. Ameliyat sonrası  ilk 15 gün  şişme daha belirgindir. Tamamen iyileşme süresi kişiden kişiye değişmekle beraber 1 ay civarındadır. Bu 1 aylık dönemde cinsel ilişkiden uzak durulması gerekmektedir. Penis normal haline döndüğünde, hastaların eski hayatlarına dönmeleri de mümkün olacaktır.

Penisin Uzama Miktarı

Penis büyütme olmayı düşünen hastaların cevabını en çok merak ettiği soruların başında penisin kaç santimetre uzatılacağı gelmektedir. Penis büyütme ameliyatları olan kişinin penis boyu genellikle en iyi şartlarda 2- 3 santimetre uzatılabilmektedir. Ancak, penis kalınlaştırma operasyonuyla birlikte yapılan uzatma operasyonu sayesinde penisin daha iyi bir görünüm kazanması sağlanabilmektedir. Penis kalınlaştırma işleminde yağ dokusu enjekte edilmektedir. Bu operasyon da uzun sürmemektedir.

Ameliyat Sonrası Erken Boşalma

Penis büyütme operasyonu, erken boşalma sorununa çözüm sunmamaktadır. Operasyon sayesinde penisin görünüşü değişmektedir. Penis büyütme ameliyatının penisin fonksiyonlarına bir etkisi yoktur. Penis büyütme üreme yeteneğini de etkilmez. Yani çocuk yapmaya engel değildir.

Penis Büyütme Ameliyatı Sonrasında Hissizleşme

Penis büyütme herhangi bir his kaybına neden olmamaktadır. Operasyondan en az 1 ay sonra yaşanacak ilk cinsel ilişkide herhangi bir his kaybı olmadığı anlaşılacaktır. Operasyon öncesinde erekte olmada problem yaşamayan bir hasta ameliyat sonrasında da bu tür bir sorunla karşılaşmaz. Aynı şekilde, cinsel ilişkiden alınan hazda da değişiklik olmayacaktır.

Çeşitli dijital platformlarda yer alan ve gerçeği yansıtmayan bilgilere güvenilmemesi gerekmektedir.  Bu ameliyat için yeterince deneyim ve bilgi sahibi olan bir doktora danışılması gerekmektedir.

Penis büyütme Aydın da sık yapılan ve hasta memnuniyetinin yüksek olduğu ameliyatlardandır.

Hasta Yorumları

candan hocama gomulu penis deri gerdirme buyutme ve kalinlastirma islemi yaptirdim hicbir aci hissetmedim cok basarili gecti bir gece hastanede kaldim ve umdugumdan bam baska oldu ve inanamadim candan hocami tavsiye eder butun ekip arkadaslarina ve hocama tsk ederim beni bastan yaratti ozguvenim yasama sevinci geldi hocami hic bir zaman unutmucam

T.A

Candan hoca ile tanışmamız internet vasıtasıyla oldu 1 ay önce penis büyütme ve kalınlaştırma ameliyatı oldum kendisi ve ekibine çok ama çok teşekkür ederim yaptırmak isteyen arkadaşlara gerçekten tavsiye ederim çekinmeden bu ekibe güvenin

İ… G…

Meraba kolay gelsin Ben doc beyden cok tesekür etmek istedim gercekten cok iyi bi is yapti her sey süper cok cok selamlar

D… K…

Yaklaşık 5 ay önce ameliyat oldum Candan beyin hasta yaklaşımı ve bu konudaki tutumu çok başarılıydı keza ameliyatımda çok başarılı geçti hem normal hemde ereksiyon halinde ciddi uzama ve kalınlaşma gerçekleşti ve bu cinsel özgüvenimi ciddi anlamda olumlu etkiledi eğer penis büyütme ameliyatı olmak istiyorsanız Candan hocayı şiddetle tavsiye ediyorum.

C… T…

Pandemi sürecinde çekinerek gittiğim, ancak kibar insanların karşıladığı nezih bir klinikte öngörüşmeden sonra, yapılan operasyondan biraz detay vereceğim ama, öncelikle teşekkür ederek başlamak istiyorum. 20 gün önce penis kalınlaştırma operasyonu yapan Candan bey ve değerli ekibine.. aslında ciddi bir sorunum olmamasına rağmen (estetik takıntısı diyelim) sadece penis kalınlaştırma operasyonu yapıldı. Hastane ameliyathanesinde yaklaşık 1.5 yada 2 saat süren bir işlem, belden uyuşturuldum, operasyon sonrası 4 yada 5 saat kadar bir odada dinlendim uyuşukluğun etkisi geçtikten sonra aracımla hastaneden çıkıp evime döndüm.. 2 gün küçük tuvaleti yaparken (sonda yüzünden ) biraz yanma acısı duydum 2.günün sonunda penis sargısını çıkardım.antibiyotik ve ağrıkesicilerle bir hafta kadar dikkatli davranıp ve bol giysilerle dinlendim, 10, 15 günün sonunda ödem nerdeyse tamamen kayboldu..sonuç, gövdesi kafa kısmından ince olan penis normal görüntüye kavuştu. yani daha hacimli hale geldi ve süreç normale döndü.. şuan hiçbir şekil bozukluğu görmüyorum ve peniste herhandi bir hissizlik hissetmiyorum, yani bu operasyonun korkulacak bir yanı yok. yalnızca,tatil yada dinlenme dönemine denk getirmek gerek.. dr, birkaç gün daha cinsel pehriz önerdi..önerileri uyguluyorum ve sonuçtan memnunum.bu operasyonda emeği geçen ve rahat hissettiren ameliyat ekibine;tabiki öncelikle bu hassas işlemin heykeltraş’ı candan bey’e çok teşekkür ediyorum.saygılar..

k…. i…

Candan bey diger doktorlardan cok farkli dürüst güvenilir bi hekim dir olacakları olmayacakları dürüst bi sekilde anlatiyor ameliyat olalı nerdeyse 3 ay oldu sonuclarindan cok memnun kaldım dürüst ve güvenilir bir hekim arayişdasiniz candan bey de emin ellerdesiniz

S….. A…..

Candan bey diğerlerinden farklı gerçekçi ve herşeyi dürüst bir şekilde söylüyor ameliyat oldum ufak ağrılarım oldu bunlar çok normal... boyut ve kalınlaştırma beklentilerimin üstünde oldu hocama teşekkür ederim..

T…. V….

Candan hocam ile epeydir görüşme halindeydik benim için zor bir karardı ve ameliyat olmaya karar verdim ve ameliyat olalım 3 ay oldu hocama gerçekten çok teşekkür ederim beni büyük dertten kurtardı 🙂

Y…… C…..